26 квітня минає 33-й рік з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції – однієї із наймасштабніших техногенних катастроф в історії людства. Відтак, сьогодні у Баштанці відбулись заходи з нагоди відзначення
25 квітня 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Коновалик Н., за участі депутатів районної ради, Курчик Л., Шпарук О., Щербака
25 квітня 2019 року о 10.00 – у Баштанській районній раді під головуванням голови постійної комісії районної ради Шацької В., за участі депутатів районної ради Лисенка О., Нетреби О., Тітенка
У розпал веснипопит на «теплі кредити» набирає обертів. За минулий тиждень українські сім’ї залучили більше 80 млн грн. «теплих кредитів» через державні банки: Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк. Зокрема, за тиждень видано: - 56 млн
«Перше, що потрібно проводити, - це енергоаудит.Зокрема, за підтримки Уряду Німеччини Проект GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності» проводить пілотні енергоаудити на понад 60 підприємствах», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук,
На порозі - Свято. Ясне, барвисте, яскраве, тепле і радісне. Великдень – одне з найяскравіших і довгоочікуваних свят. Підготовка до нього починається заздалегідь. Цього року працівники Баштанської дитячої районної бібліотеки підготували
Неначе стривожені лелеки летять роки. Та не стихає і ніколи не вщухне біль тієї біло пінної чорнобильської весни, біль втрат. І тоді. І сьогодні. І завтра. І наш святий обов’язок
Баштанська земля відома своїм героїчним минулим, цікавим сьогоденням, плідними здобутками та талановитими людьми, серед яких Заслужений художник Української РСР Григорій Овксентійович Довженко – уродженець села Полтавка (нині м.Баштанка Миколаївської обл.). 2019-й
В продовження інформування читачів сторінки про результати голосування у ІІ турі президентських виборів (http://bashtanka.mk.gov.ua/ua/news/?id=68046) оновлюємо інформацію в розрізі дільниць Баштанського району. Найактивніше цього разу голосували на спец.дільниці, що розмістилася в Баштанській
Відповідно до інформації, розміщеної на веб-відображенні ІАС "Вибори Президента України 2019" до системи внесено 100% електронних протоколів з ДВК Баштанського району (https://www.cvk.gov.ua/…/vp2019/wp336pt001f01=720pt005f01=1…). Слід зазначити, що участь у другомі турі президенських виборів