Головна Новини Герої не вмирають Учасникам бойових дій та членам їх сімей Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Положення про Почесну грамоту районної ради

                                                                                                                                              ЗАТВЕРДЖЕНО  
                                                                                                                                              рішення районної ради  
                                                                                                                                              22 березня 2018 року №16
 
 П О Л О Ж Е Н Н Я

про Почесну грамоту районної ради
та Подяку районної ради
 
 
1. Почесна грамота районної ради (далі – Почесна грамота) та Подяка районної ради (далі – Подяка) є заохоченням за заслуги у сприянні реалізації  соціально-політичної та економічної політики держави, досягнення у розвитку та проведенні ефективної діяльності органів державної влади і місцевого самовряду-вання, успіхи у розвитку народного господарства, науки і культури, освіти, охорони здоров'я, молоді і спорту, високу професійну майстерність, миротворчу, благодійну, громадську діяльність, особисті заслуги, виявлені під час захисту життя, здоров'я, прав і свобод громадян, інтересів держави, суспільства і регіону в цілому.
 
2. Почесною грамотою або Подякою нагороджуються жителі Баштанського району та  громадяни України (у виняткових випадках – громадяни інших країн),  які зробили значний особистий внесок у сферах діяльності, зазначених у пункті 1 цього Положення.
 
3. Почесною грамотою або Подякою можуть нагороджуватися трудові колек-тиви підприємств, установ і організацій, які зробили значний колективний внесок у зміцнення економічного, наукового і промислового потенціалу району, розвиток соціальної і гуманітарної сфер.
 
4. Клопотання про нагородження Почесною грамотою або Подякою подають-ся голові районної ради постійними комісіями районної ради, міською, сільськими радами, районною державною адміністрацією, громадськими організаціями, а також підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності не пізніш як за 5 днів до дати вручення, які повинні містити відомості про досягнення особи або трудового колективу.
 
5. Висунення осіб для нагородження Почесною грамотою або Подякою здійснюється гласно, за їхнім основним місцем роботи, а осіб, які не працюють, –органом місцевого самоврядування за місцем проживання.
 
6. Особу, трудовий колектив підприємства, установи чи організації може бути представлено до нагородження Почесною грамотою один раз на 3 роки, а Подякою – один раз на рік.
 
7. Одночасно з клопотанням про нагородження подаються такі документи:
 
на нагороджувану особу – біографічна довідка, у якій зазначається прізвище, ім'я, по батькові у називному відмінку, дата, місяць і рік народження, посада і місце роботи, стисло викладаються досягнення у виробничій, науковій чи інших сферах діяльності, наявні відзнаки та нагороди;
 
на трудовий колектив – характеристика, яка містить відомості про повну назву підприємства, установи чи організації, кількість працюючих, стислий перелік трудових, наукових чи інших досягнень колективу, що пропонується до нагородження, із зазначенням ювілейної дати, до якої приурочується нагода.
 
Якщо пропозиції про нагородження надходять від постійних комісій районної ради, голови районної ради, посадових осіб виконавчого апарату районної ради –  вищезазначені документи не подаються.
 
8. Подання про нагородження Почесною грамотою або Подякою і додані до нього документи попередньо розглядаються на засіданні Комісії з питань нагородження Почесною грамотою районної ради та Подякою районної ради    (далі – Комісія) і можуть бути відхилені, якщо не витримані умови цього Положення.
Склад Комісії затверджується розпорядженням голови районної ради. 
До її складу входять: заступник голови районної ради, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради, начальник організаційного відділу, начальник сектору кадрової роботи та діловодства організаційного відділу виконавчого апарату Баштанської районної ради, головні спеціалісти районної ради, депутати районної ради. 
Належним чином оформлені документи про нагородження остаточно розглядаються головою районної ради.
 
9. Нагородження Почесною грамотою та Подякою здійснюється згідно  з розпорядженням голови районної ради.
 
Проект розпорядження про нагородження готується сектором кадрової роботи та діловодства організаційного відділу виконавчого апарату Баштанської районної ради.
 
Копія розпорядження про нагородження Почесною грамотою або Подякою надсилається за місцем роботи особи або трудового колективу.
 
10. Разом з Почесною грамотою та Подякою може вручатися цінний пода-рунок або грошова премія.
 
11. До трудової книжки та особової справи нагородженого вноситься відпо-відний запис із зазначенням дати та номера розпорядження про нагородження.
 
12. Вручення Почесної грамоти та Подяки проводиться в урочистій обстановці і приурочується до загальнодержавних, галузевих професійних свят та ювілейних дат, урочистих заходів у трудових колективах.
 
13. Облік нагороджених Почесною грамотою та Подякою здійснює сектор кадрової роботи та діловодства організаційного відділу виконавчого апарату Баштанської районної ради.
 
14.  Втрачені відзнаки повторно районною радою не видаються.