«Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.
Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Дорогі земляки! В останню субботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодомору: геноциду Українського народу 1932-1933 років.Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в
Внаслідок окупації комуністичним режимом Української Народної Республіки значна частина України на початку 1920-х років опинилась у складі СРСР. Для утримання влади комуністичний режим був змушений погодитись на створення квазідержавного утворення
Щоденно о 9:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.
Вічна пам'ять відважним українцям! Пам'ятаємо!
Щорічно в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада. У цей скорботний день
Баштанський районний сектор №4 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.
Пробація є прогресивним підходом до реалізації
Відновлено роботу Баштанського відділу Управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області
Можна звертатися за адресою: м. Баштанка, вул. Семена Бойченка, 5
Телефон: (05158) 2-69-66
Сайт: https://dmsu.gov.ua
Графік роботи:
ПН: вихідний;
ВТ: 08:00-17:00, перерва: 12:00-12:50;
СР:
Сьогодні, 25 листопада, Баштанською районною військовою адміністрацією передано до Широківської сільської територіальної громади будівельні матеріали у вигляді шиферу для комунальних закладів та приватних домоволодінь.
Широківська громада є однією із найбільш постраждалих
26 листопада, о 16:00, долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання.