24 червня начальник районної військової адміністрації Владислав Дмитрів провів робочу нараду з керівниками елеваторів, які розташовані на території Баштанського району: ТОВ «Прометей РАД» Є. Данченко, АТ «ДПЗКУ» «Новополтавський елеватор» В.Садиков,
Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.
Конституція
День Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України
28 червня - знаменна дата в українському календарі. Цей день увійшов в історію нашої держави як день прийняття Основного Закону - Конституції України. Складним і суперечливим був шлях нашої
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії РФ воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Вшануймо пам’ять про всіх, хто віддав
Останнім часом надзвичайно зросла загроза заносу на територію області африканської чуми свиней, в червні цього року зафіксовано випадки африканської чуми свиней в Конотопському районі Сумської області та Кропивницькому районі Кіровоградської області.
Африканська
В умовах військової агресії окупантів сьогодні продовжують працювати тисячі підприємств та мільйони наших співвітчизників.
Війна вносить корективи та безумовно впливає на всіх.
Очевидно, як у роботодавців так і працівників виникає багато питань:
Відповідно до Указу Президента України, в пам’ять про загиблих внаслідок збройної агресії РФ воїнів та громадян, щоранку о 09:00 в Україні проводиться загальнонаціональна хвилина мовчання.
Вшануймо пам’ять про всіх, хто віддав
15 червня 2022 року відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївіській області Ірини Челнакової з головним юристом відділу «Казанківське бюро правової допомоги»