23 січня заступник голови районної ради Микола Єрешко за участі депутата районної ради Ігора Атаманчука відвідав Кашперо-Миколаївську сільську раду. Депутати районної ради зустрілися із жителями с.Кашперо-Миколаївки. Микола Миколайович повідомив присутнім про те,
В присутності Президента України Петра Порошенка в Давосі відбулось підписання Угоди між норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо проекту «Сиваш». Пакет документів
23 січня у приміщенні Лук’янівської сільської ради відбулося обговорення проекту Плану перспективного розвитку сільської ради на 2019-2021 роки. На жаль, через ускладнення погодних умов обговорення відбулося без керівників району. Тому,
Дорогі друзі! Рівно дев’яносто років тому на українській Донеччині, в селі з символічною назвою Благодатне, у шахтарський родині прийшов у цей світ хлопець Михайло Денисенко. Йому випало пережити і Голодомор, і
При виконанні своїх посадових обов’язків в період нестійких погодних умов, за для збереження свого життя та здоров’я та недопущення виробничого травматизму, притримуйтесь основних правил поведінки, а саме: - Обходьте металеві кришки
Сьогодні головне завдання – залишатись згуртованими і єдиними. В умовах зовнішньої агресії саме національна єдність є життєво необхідною цінністю для нас усіх, для нашої незалежності. Про це заявив перший заступник голови
Під час урочистого заходу з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Президент Петро Порошенко вручив Патріарху Філарету найвищу державну нагороду
Президент Петро Порошенко подякував Верховній Раді України та її Голові Андрію Парубію за те, що Парламент підтримав його звернення до Вселенського Патріарха щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви України
«Наш шлях – це дорога до Євросоюзу, до НАТО, до миру і добробуту. Ми з вами зберегли державу, зцементували її фундамент і довели, що здатні здобувати перемоги на нашому власному
Дорогі співвітчизники! Рівно сто років тому на цьому майдані сталася одна з найбільших подій у тисячолітній історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Об'єднання