У четвер, 14 березня, у Камʼяномостівській громаді відбулися змагання з черлідингу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Спортивні баталії пройшли за участі учениць 5-6 класів Кам’яномостівського ліцею, Кримківської, Кам’яномостівської та
Ліквідація мін і вибухонебезпечних предметів, які ворог рясно залишив на території Баштанського району, триватиме ще дуже довго. До перевірки звільнених територій і ділянок, на яких раніше точилися бої, зокрема залучають
- ветерани, які адаптуються у цивільному житті та їхні рідні, які допомагають;
-родини військових, які чекають їх з фронту;
-українці, які пережили обстріли, окупацію, повернулися з полону, втратили рідних чи житло.
Фахівці лінії
Сердечно вітаю вас із професійним святом!
Ваша щоденна праця забезпечує життєво важливі потреби громадян і належне функціонування всього господарського комплексу району, надійний тил у нелегкий воєнний час. Саме від вашої відповідальності
Щороку в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, з яких 90% тих, хто звертається щодо таких випадків – жінки. Лише кожна третя постраждала - звертається по допомогу. Часто
Ще б пак, адже у третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з баскетболу серед школярів Вознесенського району юнаки Южноукраїнського ліцею № 2 та дівчата Вознесенського ліцею № 10 на
У будь-який час дня або ночі можуть залунати повітряна тривога, робота ППО чи звуки вибухів. Існує хибна думка, що дітям не потрібно пояснювати, що відбувається, а достатньо просто їх відволікти
До настання весняно-польових робіт, ще є достатньо часу який можна приділити для попередження отруєння бджіл - це в першу чергу стосується самих пасічників. Адже саме від вашої організованої роботи буде
Міністерство економіки України запрошує приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств», що відбудеться 21 березня о 16:00.
Під час вебінару ви дізнаєтеся про:
1. можливості державної підтримки переробного бізнесу та
Сьогодні для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим.
14 березня в Управлінні соціального захисту