Внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, в тому числі після підриву греблі Каховської ГЕС, відбувається забруднення поверхневих вод та підземних водоносних горизонтів, які використовуються, як джерела питного водопостачання. Гепатит
У сьогоднішньому випуску Євроінтеграційний дайджест читайте про таке:
Уряд посилив нагляд за безпекою нехарчової продукції та якістю надання споживачам комунальних послуг ще один крок до укладення Угоди ACAA;
Восьма група держслужбовців
Наприкінці минулого тижня у двох громадах району попрощалися із загиблими захисниками української землі – Сергієм Кульчицьким та Максимом Барковим-Долиною. Сергій Кульчицький народився 23 січня 1978 року у с. Новоолександрівка Казанківської
У вівторок, 12 березня, відбувся пресбрифінг за участі заступника начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрія Гранатурова, в.о. начальника управління охорони здоров'я облвійськадміністрації Ірини Ткаченко та її заступника – начальника відділу
За право представляти громаду у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» боролись команди юнаків та дівчат Благодатненського та Семенівського ліцеїв.
Відкриваючи спортивний захід, з вітальним словом до присутніх звернувся начальник
Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися
У п'ятницю, 8 березня, у Мигіївській громаді відбулися спортивні змагання з футзалу та черліденгу серед школярів. Вони проходили у рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Так, у футзальному турнірі взяли участь 25
Приєднуйся до лицарів трьох стихій! Підкорюй море, повітря та сушу!
Військово-Морські Сили Збройних Сил України запрошують громадян на військову службу за контрактом.
Телефонуйте за номером +38 097 041 17 55.
Як повідомляє Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України, участь у заході взяли близько 450 школярів, які сформували 45 команд.
Змагання проходили у Первомайській, Новобузькій, Новоодеській, Вознесенській,
рф перетворила окупований Крим на військову базу, а цивільне населення півострова використовує як живий щит, незаконно мобілізуючи українських громадян на війну.
Крім того, країна-агресор використовує окупований півострів для посилення міжнародної ескалації,