Сім’я – це найдорожчий і найцінніший скарб, маленький Всесвіт, любов, виховання, підтримка, традиції, рідні та близькі люди, але є діти, які через ряд причин не мають змоги виховуватися у біологічній
У зв’язку із розгортанням у Миколаївській області Південної бази гуманітарного розмінування компанія «Українські сервіси розмінування» шукає відповідальних та досвідчених спеціалістів на посаду Сапера (розмінування) для виконання робіт в Миколаївському та
Програма Рада Європи: децентралізація і місцеве самоврядування разом з Асоціація міст України підготувала роз’яснення щодо використання інструкцій з діловодства військовими адміністраціями населених пунктів.
Матеріал, розроблений юристом Асоціації міст України Олександром Логіновим
Новий член НАТО, боротьба за президентство в Єврокомісії та боєприпаси для України: головне за тиждень
Вашій увазі пропонується щотижнева добірка новин з Брюсселя і не тільки.
Швеція офіційно приєдналась до НАТО
Швеція офіційно
Ми ніколи не знаємо, через що насправді проходить людина, тож маємо поважати одне одного.
Якщо ви помічаєте симптоми депресії у себе чи близької людини, не ігноруйте їх. Зверніться до фахівця. Діагностувати
У Коблівській громаді завершився етап змагань з футзалу в рамках проекту « Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги » між здобувачами закладів загальної середньої освіти.
Учасники змагань показали високий рівень гри, технічну майстерність
Це свято було затверджене Кабінетом Міністрів України 7 грудня 2021 року. Саме 10 березня 1865 року вперше пролунав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла
«..Борітеся – поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
Щороку, 9 та 10 березня, в Україні відзначають «шевченківські дні», які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка.
Кобзаря
Шановна Маріє Генріхівно, бажаємо Вам всіх земних благ, якими Господь може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння
Сила та стійкість, цілеспрямованість та незламність – все це про українок. Зараз ви не тільки стереотипно захищаєте «сімейне вогнище», а і разом із чоловіками бороните нашу територіальну цілісність. У тилу