Сьогодні нам не до святкувань, і важко знайти підстави для веселого настрою. Та все ж таки, я хочу звернутися до всіх жінок зі словами привітання, бо усе найдорожче і прекрасне,
Повномасштабне вторгнення суттєво змінило ринок праці. Наразі українські жінки почали успішно опановувати професії, які традиційно вважалися чоловічими: тракторист, токар, верстатник, оператор котельні, сапер та інші. Про те, які професії та
Сьогодні, 8 березня, ми відзначаємо День визволення міста Нового Бугу від нацистських загарбників. Схиляємо голови перед мужністю воїнів, які звитяжно боролися за свободу рідної землі у роки Другої Світової війни.
У пологовому відділенні КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради відкрили оновлену кімнату виписки породіль. Небайдужі баштанчани зробили приємність для батьків новонароджених – встановили оригінальну фотозону, аби радісний та пам'ятний
У вівторок, 5 березня, на Олександрівщині відбулися змагання з баскетболу в рамках «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Захоплюючу і емоційну гру показали команди юнаків та дівчат.
У змаганнях взяли участь учні Олександрівського
Часто, коли ми зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не
5 березня від чергової медсестри Снігурівської міської лікарні до рятувальників надійшло повідомлення, що у селі Безіменне Снігурівської територіальної громади Баштанського району в результаті детонації вибухонебезпечного предмета травмувався чоловік 1986 року
6 березня у с. Новокондакове Снігурівської територіалної громади провели в останню путь мужнього, хороброго воїна, полеглого Героя – Євгенія Комісарова.
Євгеній Комісаров народився 3 квітня 1994 року у багатодітній родині. З
Стратегія пропонує комплекс заходів, підкріплений Європейською оборонно-промисловою програмою (EDIP). Це дозволить країнам-членам ЄС нарощувати їхню оборонну промисловість, посилювати безпеку постачання, а також розбудовувати партнерства на підтримку цих цілей.
Європейська оборонно-промислова програма
З нагоди першої зустрічі, до учасників звернулась Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.
«Я щаслива вітати перший захід проектної команди, яка наповнить цю нову платформу робочими механізмами, змістом