Уряд підтримав низку євроінтеграційних рішень; 100 українських підприємств можуть отримати гранти від ЄС та Німеччини на загальну суму 1 млн євро; Болгарія буде й надалі підтримувати Україну на шляху до ЄС; Затверджено Порядок
В умовах війни маємо особливо дбати про дитячу психіку. Неважливо, що саме пережила дитина: евакуацію, постріли чи звуки сирен — усе це для неї може стати травматичним досвідом. Дистанційне навчання
У суботу, 2 березня, за участі 15 команд учнів закладів загальної середньої освіти Вознесенського району (8 команд юнаків та 7 команд дівчат) відбулися змагання з волейболу. Відкриваючи змагання, з вітальним словом
«Все норм» — найпростіший спосіб уникнути неприємної розмови. Бо ж раптом ми когось образимо чи здамося надто вразливими. Та чи справді це «норм»? Фактично ми наполягаємо на тому, що все добре,
3 березня зі сльозами на очах та сумом в серці рідні, близькі, друзі, небайдужі жителі громади, представники влади, військовослужбовці попрощалися із захисником України - Бурбуном Володимиром, який загинув на війні
Початок весни, 1 березня, у Дорошівській громаді відзначилося проведенням змагань з баскетболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». У захоплюючому протистоянні за першість змагалися юні баскетболісти Щербанівського ліцею ім. Героя
Цей формат об’єднує міжнародні зусилля, спрямовані на деокупацію Кримського півострова, подолання наслідків тимчасової окупації й захист прав та інтересів громадян України. Завдяки Кримській платформі тема окупації Криму актуальна на міжнародному порядку
У пʼятницю, 1 березня, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у Новобузькій та Новоодеській громадах пройшли змагання з баскетболу серед учнів. У Новобузькій громаді гра була присвячена зірці та фанату
Центральна виборча комісія України прийняла постанову щодо нелегітимності організації підготовки та проведення «виборів» президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України. Як відомо, на початку грудня 2023 року ЦВК
З двох речей. Перша – усвідомлення того, що психолог – не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом – це насамперед