На Казанківщині вже визначили найсильніших у волейболі серед юнаків. Боротьба за кожен мʼяч зробила змагання яскравими та незабутніми.
У запеклій грі перше місце виборола команда Казанківської гімназії №1, друге посіла Казанківська
Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, їх відвагу, силу духу і стійкість у боротьбі за наше європейське майбутнє.
Минуло вже десять років від того, як у Києві відбулися події, які навіки
Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце —
Відтепер із Ощадбанком для фермерів відкриваються нові можливості .
Банк уже працює з більше ніж 300 партнерами, а його кредитний портфель фінансування аграріїв перевищує 400 млрд.
__________________
* Кредитування надається на термін до
Шановний Олександре Миколайовичу, прийміть щирі вітання та побажання Вам відмінного здоров’я, везіння, благополуччя і радості! Хай кожен новий день життя приносить лише добро, доля буде щедрою, а Господь Бог оберігає
16 та 18 лютого у двох громадах Баштанщини попрощалися із полеглими на російсько-українській війні захисниками. Додому на щиті повернулися Михайло Леонов та Вадим Барановський.
Жителі Березнегуватської громади проводжали в останню путь
Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову кабінету Міністрів України "Деякі питання соціальної підтримк внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, сімей, в яких
У понеділок, 19 лютого, відбувся пресбрифінг за участі начальника Баштанської районної військової адміністрації Владислава Дмитріва.
Говорили на такі теми:
– інформування населення щодо публічних закупівель райвійськадміністрації та громад на офіційних сайтах;
– виплати
У п’ятницю, 16 лютого, у Новомар’ївській громаді відбулося відкриття Ⅱ етапу змагань у рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
У день відкриття спортивних ігор відбулись змагання з волейболу, учасниками яких
У п'ятницю, 16 лютого, у Врадіївській громаді стартував II етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу. Участь у цьому заході взяли вісім команд, 90 юних спортсменів та спортсменок Врадіївського