19 липня голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів провів розширену апаратну нараду з керівниками територіальних підрозділів органів державної влади та з керівниками структурних підрозділів райдержадмінастрації.
Учасники наради розповіли про підсумки роботи очолюваних ними
Уже в цю середу, 21 липня, відбудеться аукціон з передачі в оренду «Будівля ІЦ «Імпульс» (приміщення № XV-XIX, вх-1) площею 67,7 кв. м.
Технічний стан об'єкта оренди задовільний. Майно може бути
Україна отримала 2 000 040 доз мРНК-вакцини Moderna проти COVID-19 від Уряду США через глобальну ініціативу COVAX. Її в аеропорт “Бориспіль” доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).
Вакцина з цієї поставки призначена
Міф: Щеплені проти COVID-19 не можуть бути донорами крові
Правда: Щеплення неживими вакцинами, якими є всі наявні в Україні вакцини проти COVID-19, не є протипоказанням до донорства крові.
Якщо наступного дня після
Старшим інспектором Березнегуватського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Оленою Закутною було відвідано Березнегуватський професійний ліцей та проведено зустріч з його персоналом. Головною метою зустрічі було
Депутату районної ради
Гапішко Інні Василівні найкращі вітання з нагоди дня народження та побажання міцного здоров’я, добра, посмішок, благополуччя, стабільності в справах і досягнення всіх намічених цілей. Нехай збудуться найпотаємніші мрії,
У п’ятницю, 16 липня 2021 року, на міському стадіоні «Колос» відбувся суботник, на якому дружно та продуктивно попрацював колектив міської ради на чолі з секретарем міськради Сергієм Верловицьким та заступниками
16 липня 2021 року - початок нового етапу втілення закону про державну мову, який забезпечить збільшення присутності державної мови в публічному просторі та зміцнення її статусу як державної. Цього дня
16 липня 1990 року Верховна рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила доленосний документ – прийняла Декларацію про державний суверенітет України, яким визначені основи державного, політичного, економічного ладу та підкреслені самостійність
Ось і завершилися роботи щодо реконструкції дорожнього покриття пішохідного проходу в селі Софіївка. Сподіваємося, що дана територія стане чудовим місцем для активного і змістовного відпочинку наших дітей, а саме: катання