Тренінг відбувся з метою підвищення рівня обізнаності населення у напрямку надання психічної та психологічної підтримки в стресових ситуаціях та при високому рівні психологічного навантаження в умовах реалій сьогодення.
Так, психолог Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Вікторія Філіпенко поділилася з присутніми корисними порадами щодо підтримки військовослужбовців, звільнених військовополонених, родин загиблих героїв та зниклих безвісти тощо у випадку панічних атак та інших проявів високого нервового збудження.
«Задля того, аби ще більше не нашкодити людині, важливо розуміти, чи під силу вам самостійно надати їй психологічну підтримку. Якщо ні - краще звернутися по допомогу до того, хто це може зробити», - зазначила вона.
Також, разом з координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» у Миколаївській області Русланою Омелянчук, тренерки розповіли учасникам тренінгу про ефективні техніки самодопомоги для стабілізування власного емоційного самопочуття.
«Нагадаю, що всі необхідні вправи для заспокоєння та поради для стійкості зібрані в Аптечці швидкої психологічної допомоги, створеної в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Якщо ви вже володієте відповідними навичками – діліться ними з оточуючими», - наголосила Руслана Омелянчук.
Окрім того, координаторка повідомила, що наразі на Миколаївщині проводяться тренінги з протистояння професійному вигоранню серед працівників різних структур (представників правоохоронних органів, охорони здоров’я, громадських організацій тощо).