Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях


Інформація про сектор
Новини сектору

 

Запрошуємо волонтерів до співпраці з підрозділом  пробації

 

         Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, основний напрямок роботи якого – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

       З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.

   Основним завданням волонтерів пробації є  сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи.

      Волонтером пробації може стати фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. До волонтерської діяльності, пов’язаної з пробацією, не залучаються особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше були виключені уповноваженим органом з питань пробації зі складу волонтерів пробації через допущення дій і вчинків, які негативно вплинули на репутацію волонтера пробації, уповноваженого органу з питань пробації, порушили права суб’єктів пробації.

      Волонтерська діяльність, пов’язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: сприяння уповноваженим органам з питань пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання суб’єктів пробації; участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації; участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи із суб’єктами пробації; участь у проведенні індивідуально-профілактичної роботи із суб’єктами пробації; надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги суб’єктам пробації; сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залученні їх до навчання, виховних заходів та соціально корисної діяльності; сприяння у реалізації пробаційних програм стосовно суб’єктів пробації, звільнених від відбування покарання з випробуванням; участь у реалізації інших заходів, спрямованих на виправлення суб’єктів пробації та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

    

З урахуванням викладеного, запрошуємо всіх бажаючих для співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів. Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатися за такими контактами: вулиця Миру, буд. 193, смт. Казанка, Баштанський район, Миколаївська область, 56002. Тел.: 0981170285

Сподіваємось, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити максимальну безпеку суспільства.

 

 

Проведення робочої зустрічі  з представниками Центру надання соціальних послуг 

 Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ірини Челнакової з завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради Ольгою Козостригою. Під час зустрічі було обговорено питання дотримання прав та гарантій неповерлітніх, які  є суб'єктами пробації. 

Також було обговорено заходи  виховної та соціальної роботи з неповнолітніми, які пебувають у складних життєвих обставинах.  Соціальна робота здійснюється з метою перевиховання і профілактики вчинення ними рецидивних злочинів та правопорушень, агресивної поведінки, мотивації позитивних змін особистості та поліпшення соціальних стосунків. Що в свою чергу призводить до зменшення відсотку людей,  які повторно вчинюють правопорушення.