Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Восьмого скликання Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Психологічна реабілітація, соціальна та професійна адаптація, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції

 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАНСІОНАТ «ІРБІС».

Херсонська область м. Скадовськ вул. Поповича, 1

Товариство з Обмеженою Відповідальністю «Пансіонат «Ірбіс», створений для надання комплексу послуг з оздоровлення й відпочинку Громадян України та іноземних осіб.

Основним видом діяльності Товариства є організація відпочинку з використанням цілющих властивостей природних умов курортної зони Чорноморського узбережжя, в тому числі:

- забезпечення відпочиваючих відповідним обладнанням;

- забезпечення умовами для харчування відпочиваючих;

- проведення культурно - масових заходів;

- створення необхідних умов, порядку і безпеки для відпочинку;

- надання послуг з тимчасовим розміщенням (проживанням), харчуванням, екскурсійних, розважальних та інших туристичних послуг, інша діяльність, пов'язана з туристичним супроводженням;

- надання місць для короткотермінового проживання в літніх будиночках, котеджах, які здаються під час відпускного періоду, як окремих громадян так і туристичних груп;

- фізкультурно-оздоровча і спортивна діяльність;

- діяльність залів для глядачів;

- роздрібна торгівля з лотків;

- роздрібна торгівля усіма видами товарів;

- здійснювати будь-які інші види господарської діяльності, дозволені чинним законодавством України.

В пансіонаті «Ірбіс» проходять психологічну реабілітацію учасники АТО. Заклад створив організаційну структуру надання психологічної допомоги для відновлення психологічного та духовного стану. В ході психологічної допомоги учасників АТО психолог підтримує морально-психологічний стан, створює умови дя повноцінної реабілітації, а також проводить види роботи для психоемоційного розвантаження, тренінги, семінари, індивідуальні та групові консультації, психологічні вправи та етюди.

Програма базується на реабілітаційній стратегії охорони здоров’я, спрямованій на відновлення психічного та особистісного здоров»я та стану психологічного благополуччя.

В ході знайомства та діагностичної роботи визначається напрямок роботи та за їх бажанням проводиться індивідуальна робота, так як учасникам АТО комфортно та ефективно працювати з психологом саме в такій формі роботи.

Психолог зберігає індивідуальну інформацію учасників АТО,  які прибули на психологічну реабілітацію, дотримуючись правил і норм професійної етики.

Психологічна реабілітація включає в себе комплекс заходів, що здійснюються з метою збереження, відновлювання або компенсації порушених психічних функцій,  якостей, особистого і соціального статусу особи, сприяння психосоціальній адаптації до зміцненої життєвої ситуації, осмислення досвіду, отриманого в екстремальній ситуації, та  застосування його в житті.

Після проходження психологічної реабілітації в пансіонаті «ІРБІС», а саме індивідуальної роботи, учасники АТО формують позитивні реакції, мотивації, соціальні установки на подальше життя та діяльність.


 ІНФОРМАЦІЯ

про перелік послуг із психологічної реабілітації, які мають надаватися учасникам Революції  Гідності, учасникам антитерористичної операції , та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях ТОВ «САНАТОРІЄМ «ТОКАРІ» в 2019 році

НАЙМЕНУВАННЯ  ПОСЛУГ  ІЗ  ПСИХОЛОГІЧНОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ:

Психологічна діагностика

1. Анкета опитувальник в якій пропонується дати відповіді на ряд запитань, які характеризують стиль та умови життя, що дає змогу об’єктивно оцінити стан здоров’я та умов, які його визначають  – проводься в кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях для групових занять  психологічної реабілітації  – обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.

2. Заняття з практичним психологом по індивідуальній програмі з реабілітації -  проводься в кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях для  групових занять із психологічної реабілітації  – обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  

Психологічна просвіта та інформування

1. Індивідуальні  та групові  заняття з практичним психологом по реабілітації -   ставлять за мету допомогти пацієнтові «переробити» проблеми і «впоратися» з симптомами, які продукуються в результаті зіткнення з травмуючою ситуацією – проводяться в кабінетах (індивідуально) та або групові в приміщеннях, обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації.

2. Індивідуальні та групові заходи з практичним психологом по реабілітації -  ставлять за мету повернення хворої людини до повноцінного соціального життя та найбільш повне відновлення втраченої працездатності  в обладнаних сучасними технічними засобами кабінетах та або в приміщеннях для психологічної реабілітації.

Психологічне консультування

1. Спільна реабілітаційна діяльність багатьох фахівців і використання всіх доступних і необхідних реабілітаційних заходів - ( психолог, реабілітолог, інструктор ЛФК, лікарі суміжних медичних спеціальностей, медична сестра з фізіотерапії, молодший медичний персонал) – проводься в обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях : кабінет арома-психотерапії (аромалампа, аромаолії, цифрова аудіо апаратура), кабінет аероіонотерапії( люстра Чижевського), кабінет синглетно-кисневої терапії(апарат МІТ-С-3 одиниці), кабінет автоматизованого релелаксуючого масажу(2 - апарати Релакс-М, масажне крісло «Делюкс»), кабінет фітотерапії(сертифіковані фітосбори), тренажерна зала ( тренажери, кінезотерапія, в тому числі з використанням профілактора Євмінова, спортивний інвертар, стіл для пінг-понга, більярдна), спортивна зала (спортивний інвертар в достатній кількості) та спортивні майданчики (волейбольний та баскетбольний, футбольне поле), басейн (плавзасоби, гідромасаж,вихровий масаж, водопад), сухоповітряна сауна, зони відпочинку та релаксації (територія санаторія, теренкур – дозована хода по «доріжкам здоров’я », тереми-альтанки для відпочинку по території санаторія – в кількості – 10 шт., майданчики для відпочинку на свіжому повітрі, доглянутий чарівний лісовий парк,  власний пляж і човнова станція (човни, катамарани, плавзасоби) санаторія) .

2. Заняття з практичним психологом, інструктором ЛФК, медична сестра з фізіотерапії, у гострому періоді – психіатр, психотерапевт, лікарі-консультанти -  по індивідуальній програмі з реабілітації -  щоденно , включаючи кінезотерапію (фізичні вправи,елементи спорту і спортивної підготовки, ходьба, біг, робота на тренажерах, працетерапія, фітотерапія, естето-, фонотерапія, аутогенне тренування, м’язева релаксація) - в обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях(групових занять).

Психологічна підтримка і супроводження

1. Вправи на зняття нервово-м’язового напруження ( роздруковані інструкції в достатній кількості, цифрові носії (флеш-накопичувачі, гнучкі диски) – в достатній кількості)  – проводься в кабінетах та приміщеннях(групові заняття) - обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  

2. Заняття з практичним психологом по індивідуальній та або груповій програмі з реабілітації -  щоденно на протязі – включає заходи з арт-терапії: малювання, ліплення з глини і пластиліну, аплікація, музикотерапія  – проводься в кабінетах та приміщеннях (групові заняття)  обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  .

Психотерапія

1. Індивідуальні (групові) заняття з практичним психологом по реабілітації -   включають позитивне і негативне підкріплення, систематичну десенсибілізацію, градуйовані уявлення і самоконтроль проводься в обладнаних сучасними технічними засобами кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях (групових занять) для психологічної реабілітації..

2. Індивідуальні (групові) заняття з практичним психологом по реабілітації -    вчать пацієнтів по – іншому реагувати на ситуації, які викликають напади паніки, усувають ірраціональні судження, що виникли на тлі тривоги і непрямим чином підтримують її шляхом оскарження їх доречності проводься в кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях(групові заняття) обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації.

3. Заняття з практичним психологом по реабілітації -  щоденно проводься в кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях (групові заняття) обладнаних сучасними технічними засобами для психологічної реабілітації в основі лежить уявлення про існування у всіх людей особливого психофізіологічного механізму – адаптивної інформаційно-переробної системи. При її активації  відбувається спонтанна переробка і нейтралізація будь-якої травмуючої інформації, що супроводжується позитивними змінами когнітивної сфери, емоціях і поведінці.

Групова робота

1. Вправи на зняття нервово-м’язового напруження ( роздруковані інструкції -  в достатній кількості, цифрові носії(флеш-накопичувачі, гнучкі диски) – в достатній кількості)  – проводься в кабінетах та приміщеннях (групові заняття) - обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  

2. Групові заняття з практичним психологом, направленні на раціональну корекцію  психологічного стану – проводься в кабінетах та приміщеннях (групові заняття) - обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  

3. Дистанційний мобільний зв'язок з пацієнтом, при необхідності екстренної невідкладної та або додаткової психологічної консультації.

Психологічна декомпресія

1. Психодіагностика проводиться практичним психологом, в кабінетах (індивідуально) та або в приміщеннях для  групових занять із  психологічної реабілітації – обладнаних сучасними технічними засобами для релаксації.  

- Методики проведення психологічного діагностування:

- Опитувальник первинного психологічного скринінгу.

- Первинний скринінг посттравматичного стресового розладу.

- Міссісіпська шкала для оцінки посттравматичних реакцій (військовий варіант); використовується за бажанням психолога.

-  Шкала оцінки впливу травматичної події.