


В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» дорожники проклали нове покриття на ділянці автодороги Н-11 Дніпро – Миколаїв та забезпечили безпеку руху.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у
З 1 квітня по 1 червня 2022 року проходитиме 17-та Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!».
За цей час акція встигла набути загальнонаціональної підтримки. Адже за 16 років
За минулу добу в Україні зафіксовано 41694 нових випадки COVID-19, причому з них дітей – 3486, що є дуже високим показником. У Миколаївській області за вчора захворіло 957 людей, проте
Родина – яке близьке та зрозуміле для нас слово. Ми з дитинства відчуваємо материнську ніжність та тепло, батьківську допомогу та мудре слово. Коли дитина оточена любов’ю, відчуває сердечне тепло і
Завершилося відновлення ділянки траси Н-11 Дніпро – Миколаїв поблизу села Калинівка, що проводилося за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області.
На дорозі
У рамках президентської програми «Велике будівництво» минулого року було розпочато реалізацію важливих об’єктів для Очакова – ремонт стадіону «Артанія», реконструкція ясла-садочку «Сонечко» та проєкт «Миколаївська Рив’єра», що дасть змогу швидше
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.
Статус оптового ринку сільськогосподарської продукції
Шановний імениннику, бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, успіхів у здійсненні всіх задумів. Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі!
Баштанська райдержадміністрації висловлює щирі співчуття Калашніковій Тетяні Олександрівні, начальнику управління соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації, з приводу невимовної втрати - смерті сестри Лєбєдєвої Людмили Олександрівни.
У відповідь на виявлення вірусу поліомієліту у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті, в Україні ухвалений план реагування на спалах цієї хвороби. Ліквідація спалаху буде відбуватись у 2 етапи:
1 лютого