Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Новини 2018 року

  Керівникам підприємств, установ та організацій, головам профспілкових організацій
Формат: DOC | Добавлен: 23/04/2021 13:55:38
25Kb Скачать скачать
  Час укладати колективні договори
Формат: DOC | Добавлен: 23/04/2021 13:57:04
28Kb Скачать скачать

 Засідання «круглого столу» по публічному представленню звіту УСЗН по виконанню бюджетних програм за 2017 рік.

14 березня 2018 року в управлінні соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації проведено засідання «круглого столу» по публічному представленню звіту   УСЗН  по виконанню бюджетних програм за 2017 рік.

На засідання «круглого столу» були запрошені представники  райдержадміністрації, голови громадських організацій, директори  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центру дитячої реабілітації дітей-інвалідів, заступники начальника УСЗН, завідувачі відділами УСЗН.

Начальник відділу бухгалтерського обліку, головний бухгалтер Дениско С.Г. інформувала присутніх що у 2017 році управлінню на виконання бюджетних програм, з урахуванням змін, затверджено кошти по загальному фонду 155823,3 тис.грн. по спеціальному фонду - 1476,3 тис.грн. Касові видатки за рік складають по загальному фонду – 155174,1 тис.грн. по спеціальному фонду -1476,3 тис.грн.

Виступаюча повідомила присутніх щодо кредиторської заборгованості УСЗН, яка на початок поточного року складає 23793307,96 грн та зробила її аналіз.

Дениско С.Г. проінформовала присутніх щодо фінансування підконтрольних управлінню структурних підрозділах нижчого рівня та кількості обслужених у 2017 році громадян району.

До уваги отримувачів соціальних виплат!

На управління соціального захисту населення РДА покладені контролюючі функції за правильністю призначення та виплати соціальної допомоги, що здійснюється через державних соціальних інспекторів.

Вважаємо за доцільне наголосити, що для отримання державної допомоги та субсидії, при зверненні до управління, ви заповнюєте декларацію про доходи та майновий стан осіб, які планують отримати всі види соціальної допомоги на підставі відповідних довідок.

У обов‘язковому порядку проводиться перевірка всієї наданої інформації шляхом надання запитів до Державної фіскальної служби України, Державтоінспекції, Реєстраційних служб, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців усіх форм власності.

Сьогодні достатньо врегульовані питання щодо здійснення контролю та перевірок. Працюють змінені, удосконалені системи призначення та перевірки доходів громадян, що значно полегшило та прискорило виявлення недобросовісних громадян, які приховали відомості про доходи та майновий стан домогосподарства, яке отримує державну підтримку у вигляді субсидії або грошової державної допомоги.

Повідомляємо, що за результатами проведеного аудиту за І квартал 2018 року, можна зробити висновки, що ситуація невтішна. Громадяни свідомо або ненавмисно не вказують при зверненні до управління реальні доходи, факти продажу і покупки рухомого та нерухомого майна. Так, наприклад, громадянка Д. приховала той факт, що за попередні 12 місяців перед зверненням за субсидією здійснила покупку, яка перевищує 50 тис. грн і, як наслідок, втратила право на призначення субсидії на загальних підставах. Управлінням проведено перерахунок субсидії шляхом її припинення. Отримувач субсидії стала боржником по сплаті за житлово-комунальні послуги з тієї причини, що надміру перераховані кошти по субсидії автоматично знімаються з особових рахунків в організаціях, які здійснюють постачання світла, води та газу.

Громадянка А. надала недостовірні відомості щодо наявності автотранспортних засобів, що, у свою чергу, вплинуло на визначення права для призначення державної допомоги і, як наслідок, надміру виплачені кошти має повернути в повному обсязі.

Громадянин Ч. приховав дохід від роботи за трудовою угодою, крім заробітної плати з основного місця роботи, що призвело до надмірної виплати коштів.

Варто відмітити, що за виявленими фактами також проводять перевірку правоохоронні органи.

Тож зважте, суми державної соціальної допомоги, що виплачені надміру внаслідок зловживань з боку громадян (у результаті подання документів зі свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім‘ї, приховування обставин, що впливають на призначення та виплату державної соціальної підтримки), стягуються згідно із Законом у добровільному порядку, або згідно рішення суду.

Уважно заповнюйте та читайте всі документи, які подаєте й особисто підписуєте, бо, не зважаючи на період та терміни проведення перевірок, порушення все одно будуть виявлені.

Тетяна ГУЦ, головний спеціаліст-головний державний соціальний інспектор