Головна Новини Герої не вмирають Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Додаткові гарантії щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх родин

 ДОДАТКОВІ ГАРАНТІЇ ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЇХ РОДИН

Рішенням сесії Баштанської районної ради внесено зміни до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року у частині забезпечення фінансування додаткових соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членів їх родин та затверджено: 
- Порядок фінансування з районного бюджету одноразової матеріальної допомоги дітям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій  території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України; 
- Порядок фінансування  з районного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги  військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, захворювання внаслідок виконання службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та  під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України;
- Порядок фінансування компенсації з районного бюджету для забезпечення звільнення учасників антитерористичної операції та членів їх родин, від оплати  комунальних послуг за період участі в анти терористичній операції на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та  за період участі в анти терористичній операції (АТО) на сході України

Порядок №1
фінансування  з районного бюджету  одноразової матеріальної допомоги   дітям  військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України
 
1. Цей Порядок визначає механізм фінансування видатків передбачених в районному бюджеті для виплати одноразової матеріальної допомоги дітям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України відповідно до Комплексної  програми  соціального захисту населення «Турбота» на період до 2015 року.
 
2. Головним розпорядником коштів є управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації в частині надання одноразової матеріальної допомоги.
 
3. Одноразова матеріальна допомога виплачується дітям віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах І-VІ рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах - до закінчення такими дітьми навчальних закладів, але не довше 23 років) військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України, що зареєстровані або проживають на території Баштанського району.
 
4. Дітям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій  території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України одноразова матеріальна допомога надається  на підставі:
 - заяви про надання одноразової допомоги від законного представника дитини;
 - свідоцтва про народження дитини;
 - паспорта та ідентифікаційного коду законного представника дитини;
 - документа, що підтверджує  загибель (смерть) військовослужбовця ,який загинув або помер внаслідок поранення ,контузії, чи каліцтва ,одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на Сході України;
- свідоцтва про смерть військовослужбовця.
 
5. Прийом документів на отримання одноразової матеріальної допомоги від законних представників дитини здійснює  управління соціального захисту населення.
 
6. Розмір одноразової матеріальної допомоги становить 10 прожиткових мінімумів визначених законодавством для дітей відповідного віку на момент звернення законного представника дитини до органів соціального захисту населення.
 
7. Управління соціального захисту населення надає управлінню Державної казначейської служби в Баштанському районі платіжні доручення щодо перерахування  коштів на особові рахунки законних представників дитини через банківські установи.
 
8. Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснюється при надходженні коштів на розрахунковий рахунок управління соціального захисту населення.

Порядок №2
фінансування з районного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, захворювання внаслідок виконання службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та  під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України
 
1. Цей Порядок визначає механізм фінансування видатків передбачених в районному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги   військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, захворювання внаслідок виконання службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України  відповідно до районної програми соціального захисту населення ”Турбота” на період до 2015 року.
 
2. Головним розпорядником цих коштів є управління  соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації в частині надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям.
 
3. Одноразова матеріальна допомога виплачується військовослужбовцям, які отримали поранення, контузію, захворювання внаслідок виконання службових обов’язків на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та  під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України або уповноваженим особам, що зареєстровані або проживають на території Баштанського району.
 
4. Військовослужбовцям, які отримали поранення, контузії чи каліцтво, захворювання одержаних при виконанні службових обов’язків на тимчасово окупованій  території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України одноразова матеріальна допомога надається  на підставі :
- заяви про надання одноразової  матеріальної допомоги;
- паспорта та ідентифікаційного коду;
- документа, що підтверджує поранення, контузію, захворювання внаслідок виконання службових обов’язків, на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та під час участі в антитерористичній операції (АТО) на Сході України.
 
5. Прийом документів  здійснюється  управлінням соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації.
 
6. Управління  соціального захисту населення надає управлінню Державної казначейської служби у Баштанському районі платіжні доручення щодо перерахування коштів на особові рахунки заявників або уповноважених осіб через банківські установи.
 
7. Виплата одноразової матеріальної допомоги проводиться при надходженні коштів на розрахунковий рахунок управління соціального захисту населення.

Порядок №3
фінансування компенсації з районного бюджету для забезпечення звільнення учасників антитерористичної операції та членів їх родин від оплати  комунальних послуг за період участі в антитерористичній операції на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м.Севастополь та  за період участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України
 
1. Цей Порядок визначає механізм фінансування видатків передбачених в районному бюджеті виплати компенсації учасникам антитерористичної операції та членів їх родин,  за комунальні послуги за період участі в антитерористичній операції на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь та  за час участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення ”Турбота” на період до 2015 року.
 
2. Головним розпорядником цих коштів є управління  соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації в частині надання  компенсації учасникам анти терористичної операції  для оплати за комунальні послуги в межах норм.
 
3. Військовослужбовці, які беруть (або брали) участь в антитерористичній операції (АТО) на сході України, що зареєстровані або проживають на території  Баштанського району та члени їх родин  звільняються від плати за комунальні послуги в межах норм.
 
4. Військовослужбовцям та членам їх сімей за період участі в антитерористичній операції (АТО) на сході України надається компенсація за комунальні послуги на підставі таких документів:
- заяви;
- паспорта та ідентифікаційного коду; 
- довідки про склад сім’ї;
- копія документа, що підтверджує участь в антитерористичній операції (АТО) на Сході України з вказаним періодом перебування. 
 
5. Прийом документів здійснюється управлінням соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації, готується розрахунок коштів.
 
6. Управління  соціального захисту населення надає управлінню Державної казначейської служби у Баштанському районі платіжні доручення щодо перерахування коштів на особові рахунки заявників через банківські установи.
 
7. Виплата компенсації учасникам антитерористичної операції та членам їх родин на оплату комунальних послуг за період участі в антитерористичній операції здійснюється при надходженні коштів на  розрахунковий рахунок управління соціального захисту населення.
 
8. В разі необхідності, у 2014 році, управління соціального захисту населення здійснює нарахування компенсації на оплату житлово-комунальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей та передає розрахунки для оплати на виконавчі комітети міської та сільських рад.