02/11/2021
02 листопада 2021 року відбулася робоча нарада під головуванням голови Баштанської райдержадміністрації Владислава ДМИТРІВА за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Миколаївській області Дмитра КУРУЧА.
На порядку денному розглядались актуальні питання погашення заборгованості із заробітної плати комунальними підприємствами та легалізація зайнятості в Баштанському районі.
Засідання почалось з аналізу поточної ситуації стосовно існуючої заборгованості із виплати заробітної плати, а також боргів по інших платежах.
Звертаючись до присутніх Владислав ДМИТРІВ наголосив, що питання погашення заборгованості із заробітної плати є найважливішим критерієм оцінки діяльності всієї місцевої влади, тому знаходиться на постійному контролі.
За результатами наради було прийняте рішення 08 листопада 2021 року провести чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.