04/11/2021
4 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна провела чергове засідання спостережної комісії при райдержадміністрації за участі начальника групи контролю за виконанням судових рішень Новобузького виправного центру № 103 В’ячеслава Ладухи та начальник відділення служби виховної та соціально-психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія № 93» Олександра Соляника.
Порядком денним засідання, передбачено розгляд 13 питань, які зокрема стосувалися направлення подань щодо умовно-дострокового звільнення засуджених.