05/11/2021
03 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Наталія КАЗАРІНА разом з заступником голови райдержадміністрації Лілією БОНДАРЕНКО мали можливість відвідати Широківську сільську територіальну громаду. Цього дня побували на одиному із об’єктів у рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - майбутньої будівлі Центру надання адміністративних послуг.