09/11/2021
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Свята тих, для кого творчість, освіченість, вихованість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.
Українська земля завжди була щедрою на таланти, і сьогодні культура є одним з вирішальних важелів національного відродження. Ви формуєте духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
Завдяки Вашій натхненній праці наше життя стає високим, змістовним, емоційно наповненим та гармонійним.
Вітаючи зі святом, бажаю усім працівникам культури і майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, невичерпної наснаги, мистецьких злетів і реалізації творчих проєктів під мирним небом незалежної України!
З повагою,
голова райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ