09/11/2021
Сьогодні, 9 листопада, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова та заступника голови облдержадміністрації Миколи Марінова відбулась відеоселекторна нарада щодо налагодження ефективної взаємодії облдержадміністрації з органами місцевого самоврядування та сприяння у вирішенні питань розвитку територіальних громад з головами райдержадміністрації, міськими, селищними, сільськими головами, у якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна, заступник голови райдержадміністрації Лілія Бондаренко, заступник голови райдержадміністрації Андрій Дяченко та начальник управління соціально-економічного розвитку території райдержадміністрації Тетяна Калашнікова.