09/11/2021
Вчора, 8 листопада, робочою групою у складі представника райдержадміністрації та представників спеціалістів Казанківської селищної територіальної громади, Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області та національної поліції на території сіл Нововолодимирівка та Михайлівка Казанківської сільської територіальної громади проведено рейди щодо дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в торгівельних точках.
В ході перевірки виявлено 2 порушення та складено 1 протокол та надано 1 попередження.
Керівникам та власникам підприємств видано листи-роз’яснення щодо дотримання протиепідемічних заходів передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.