10/11/2021
Вибір дати для цього свята безпосередньо пов'язаний з датою публікації книги, першої друкарської праці про бухгалтерію, Луки Пачіолі «Все про арифметику, геометрію та пропорцію». Тоді венеціанський письменник зібрав всі дані з математики, якими володіло на той момент людство, щоб систематизувати їх в одній книзі.
Шановні бухгалтери! Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, та виплату заробітної плати.
Дозвольте висловити вам вдячність за сумлінну та кропітку працю, від якої залежить соціально-економічний розвиток нашого краю.
Бажаю вам успіхів та порозуміння, здоров’я, плідної співпраці, щастя і добра, сімейного затишку! Нехай мудрими будуть ваші дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям і любов’ю.
З повагою,
голова райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ