09/11/2021
У вівторок, 9 листопада, в Миколаївській ОДА під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Георгія Решетілова та заступника голови облдержадміністрації Миколи Марінова відбулася відеоселекторна нарада з представниками райдержадміністрацій та територіальних громад Миколаївської області.
Під час наради обговорено ряд актуальних питань, пов’язаних з діяльністю та розвитком територіальних громад регіону.
Було порушено питання проведення інвентаризації об’єктів нерухомого комунального майна на виконання завдання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021.
Також розглянули стан використання коштів та інших питань надання субвенцій з державного та обласного бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територіальних громад Миколаївської області.
Також звернули увагу на підготовку інвестиційних паспортів та формування переліку інвестиційних проєктів, які планується реалізувати в Миколаївській області та стратегічних документів, утворення старостинських округів.
У ході наради було акцентовано особливу увагу на якісній та своєчасній підготовці документів з порушених питань, вирішення яких є важливою складовою для функціонування спроможних громад Миколаївщини.
За результатами наради надані відповідні доручення та рекомендації.
Миколаївська облдержадміністрація і надалі сприятиме територіальним громадам у здійсненні повноважень місцевого самоврядування, зокрема у розв'язанні питань соціально-економічного розвитку, та надаватиме їм необхідну консультативну допомогу.