16/11/2021
З родини починається життя будь-якої людини, саме в сім’ї відбувається формування її як особистості і громадянина. Сім’я – це джерело любові, поваги, солідарності і прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. І кожній дитині для повного та емоційного комфортного розвитку найкраще зростати в сім’ї, в атмосфері щастя, любові та взаєморозуміння.
11.11.2021 двоє дітей, дівчинка 9 років та хлопчик 6 років знайшли нову родину. Спільними зусиллями служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації та служби у справах дітей Новобузької міської ради в прийомну сім’ю Коваленко Оксани Петрівни та Коваленка Євгена Володимировича влаштовано на виховання малолітніх сестру та брата.