16/11/2021
16 листопада робочою групою у складі спеціалістів з Баштанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, Баштанської міської територіальної громади, представника Баштанської райдержадміністрації і національної поліції здійснили рейд по закладам продовольчої на території міста Баштанка та с. Добре Баштанської міської територіальної громади Баштанського району.
Всього обстежено 8 суб’єктів господарювання.
В закладах витримано вимоги щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів (використання персоналом та їх клієнтами засобів індивідуального захисту, забезпечення дезінфекційними засобами, масками, наявність інформації стосовно встановлених обмежень для профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 тощо). Також представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.
Окрім цього, представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.
Перевірки триватимуть постійно!