16/11/2021
У рамках програми «Зелена країна» - "Створюємо ліси разом", ініційованої Президентом України та за сприянням Миколаївської обласної ради та управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації за участі директора ДП «Баштанське лісове господарство» Юрія Крета та працівниками регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» на території ДЛФ Новобузького лісництва кв. 19 та на місці згарища, по берегу Софіївського водосховища сьогодні, 16 листопада, було висаджено 1000 шт дерев маслинки вузьколистої, 6000 шт акації білої, 1000 шт гледичії безколючкової, 3000 шт аличі «Рясної».
Додатково повідомляємо, що Акція в рамках програми Президента “Зелена країна” - “Створюємо ліси разом” триває до 30 листопада і долучитися може кожен бажаючий.
Детальніше: https://forest.gov.ua/news/zelena-krayina.