Баштанка » Новини
Українська | Русский | English
Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

На Баштанщині тривають перевірки щодо дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання

25/11/2021

Сьогодні, 25 листопада,  робочою групою у складі представника Баштанської райдержадміністрації та спеціалістів з Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, органів місцевого самоврядування і національної поліції здійснили перевірку щодо дотримання карантинних вимог закладами на території міста Баштанка.

 Всього обстежено 4 суб’єктів господарювання, із них: 2 продовольчих закладів торгівлі, АТБ-маркет та філія «Центральнй ринок» Баштанської РССТ.

В закладах та ринку перевірялося додержання вимог щодо проведення дезінфекційних, профілактичних та протиепідемічних заходів, а саме: наявність засобів дезінфекції, забезпеченість масками, наявність журналів обліку прибирання та виміру температри працівниками закладу тощо. Окрім цього, представники робочої групи звертали увагу на наявність сертифікатів про вакцинацію та ПЛР-тести у керівників та працівників обстежених закладів.

 За результатами перевірки порушень не виявлено.

Також представниками робочої групи проводилася роз’яснювальна робота стосовно карантинних обмежень під час перебування в «червоній» зоні та наголошували на важливості вакцинації.

 Перевірки триватимуть постійно!

 

Всі новини →