31/01/2022
Шановний Борисе Анатолійовичу, прийміть щирі поздоровлення з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні, розуміють та допомагають близькі люди, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат
Баштанської районної ради