19/01/2022
Вітаю Вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім!
19 січня в Україні — останнє свято різдвяного циклу — Хрещення Господнє (Водохреще). Саме цього дня згідно з церковними текстами Іван Предтеча охрестив Ісуса Христа в річці Йордані. Під час Хрещення на Ісуса зійшов Святий Дух, а голос із небес назвав його Сином Божим. В переддень цього свята українці їдять “Голодну кутю”, а зранку освячують воду та занурюються в крижані ополонки.
На Водохреще у храмах відбуваються святкові богослужіння, хрестом і молитвою освячуються ріки, озера та криниці.
Протягом віків цей день для кожної віруючої людини є святом очищення та благодаті. Це свято об’єднує нас навколо традиційних духовних цінностей та вічних моральних ідеалів.
Бажаю Вам міцного здоров’я, добра та благополуччя. Хай мир та злагода панують у кожній українській родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень на благо рідної України.
З повагою,
голова райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ