20/01/2022
20 січня відбулось правове навчання для державних службовців райдержадміністрації щодо Е-декларування, яке провела головний спеціаліст відділу з питань правової роботи, розгляду звернень громадян, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Оксана Фарина. Окрім цього, під час навчання було обговорено проблемні питання які можуть виникати у державних службовців під час подачі щорічних декларацій.
Загалом, навчання відбулось в дружній та трудовій атмосфері.