21/01/2022
22 січня 1919 року було ухвалено Акт об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. День Соборності і Свободи – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності земель, духу, національної ідеї.
Напередодні свята, 21 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна та заступник голови райдержадміністрації Лілія Бондаренко взяли участь в урочистих заходах присвячених Дню Соборності України.
«Щиро вітаю вас зі святом! Бажаю здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі і в усіх починаннях! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання нашої Батьківщини», - з такими словами звернулась до присутніх Наталія Казаріна та нагородила Почесною грамотою Баштанської районної державної адміністрації з нагоди відзначення Дня Соборності України директора комунального закладу «Баштанська дитяча музична школа» Олександра Сушицького та начальника відділення призову Баштанського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області Дмитра Лозицького.