Щодо роз’яснювальної роботи та проведення превентивних заходів для підвищення рівня обізнаності молоді щодо додержання законодавства про працю відносно неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці
26/01/2022
В рамках роз’яснювальної роботи та проведення превентивних заходів для підвищення рівня обізнаності молоді щодо додержання законодавства про працю відносно неповнолітніх та недопущення використання найгірших форм дитячої праці, головний державний інспектор Управління Держпраці у Миколаївській області Куруч Дмитро Ілліч 25 січня 2022 року провів зустріч-лекцію з учнями Державного навчального закладу «Баштанський професійний ліцей» на тему: «Праця неповнолітніх: права, гарантії та обмеження».
Здобувачам освіти було цікаво послухати актуальну, необхідну для себе інформацію про вік, з якого допускається прийняття на роботу неповнолітніх, умови прийняття на роботу і припинення трудових відносин, тривалість робочого часу та надання відпусток для неповнолітніх, а також які є обмеження та заборони у законодавстві стосовно праці неповнолітніх.
На завершення Дмитро Ілліч запропонував учням при необхідності звертатись до нього за допомогою чи роз’ясненнями щодо працевлаштування неповнолітніх, залишив контакти для зв'язку.
Всі новини →