31/01/2022
У м. Баштанка відбулися зустрічі з підприємцями з питань належного оформлення трудових відносин.
Участь у заході взяли представники Баштанської міської ради, Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, КО «Правопорядок».
Роботодавцям та присутнім на об’єктах працівникам було донесено інформацію про преваги встановлення доброчесних відносин між працівником та роботодавцем, роз’яснено порядок оформлення трудових відносин, окреслено коло умов, які може містити трудовий договір тощо.