01/02/2022
02.02.2022 з 10.00 до 12.00 перший заступник голови райдержадміністрації з питань економічного та агропромислового розвитку, земельних відносин, соціального захисту населення та захисту прав дітей, освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та архівної справи КАЗАРІНА Наталія Леонідівна проведе особистий прийом громадян у приміщенні райдержадміністрації.
Попередній запис можна здійснити за телефоном 2- 67-40.
Особистий прийом буде здійснюватися з дотриманням карантинних обмежень.