07/02/2022
Баштанська райдержадміністрація висловлює найщиріші слова співчуття рідним та близьким стосовно смерті ветерана Другої світової війни, полковника у відставці, ветерана праці Мулярова Ростислава Георгійовича, який пішов з життя 6 лютого 2022 року. Сумна звістка болем відгукнулася в серці кожного, хто його знав.
Своє життя Ростислав Георгійович прожив чесно й достойно. Завжди був прикладом мужньої, справедливої та хорошої людини. Нехай добрий, світлий спомин назавжди залишиться у серцях рідних, усіх, хто його знав, любив та шанував.
Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
Зі скорботою,
голова райдержадміністрації Владислав Дмитрів