15/02/2022
15 лютого керівник апарату райдержадміністрації – голова Класифікаційного комітету з проведення класифікації посад державної служби Баштанської районної державної адміністрації Тетяна ЛЕМЕШ провела організаційне засідання класифікаційного комітету.
У засіданні взяли участь:
Тетяна ЧІЧКОВА, заступник голови Класифікаційного комітету, Олена ГРИВНАК, секретар Класифікаційного комітету,
та члени Класифікаційного комітету: Олена ГАВРИЛОВА, Олександр ГЕНЕРАЛОВ, Тетяна МИКИТИНА, Дмитро ПШИЧЕНКО.
Також на засіданні була присутня головний спеціаліст відділу з правової роботи, розгляду звернень громадян, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Оксана ФАРИНА.
Під час засідання було розглянуто організаційні питання щодо роботи Класифікаційного комітету.