15/02/2022
15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та інших країнах, вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів.
Подвиги учасників бойових дій — це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК взяла участь у заході з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Також в заході взяли участь: заступник міського голови О.Васильєв, голова Башатнської районної державної адміністрації В.Дмитрів, заступники голови райдержадміністрації Н.Казаріна, Л.Бондаренко, А.Дяченко, виконавчий апарат Баштанської районної ради, голова міської ради ветеранів Г.Зюзько, воїни-інтеранціоналісти та громадкість.