16/02/2022
Сьогодні, 16 лютого, з нагоди Дня Єднання державні службовці сектору роботи з юридичними і фізичними особами смт Казанка архівного відділу райдержадміністрації разом з працівниками Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи взяли участь в урочистому піднятті Державного Прапору України та мітингу Єдності, тим самим приєдналися до Всеукраінських заходів з нагоди Дня Єднанння.
#UAразом