20/02/2022
Указом Президента України 20 лютого в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні» на знак вшанування сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Цього дня ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та віддаємо шану такій людській якості, як патріотизм. Ця дата увічнює велику людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, та стала переломною віхою в новітній історії нашої держави.
Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вічність, ставши ангелами – охоронцями на небі. Та герої не вмирають, тому ми завжди будемо пам’ятати про тих, хто віддали своє життя за людську гідність і кращу долю, за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю.
З повагою,
голова Баштанської райдержадміністрації Владислав ДМИТРІВ