Шановні баштанчани!
25/02/2022
Сьогодні військові Збройних Сил України ціною власного життя та здоров’я героїчно обороняють українську землю у війні з російським агресором.
У цей час у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП – райвійськкомат) триває формування загонів територіальної оборони – військові ТрО захищатимуть міста і села від загарбників.
Вчора, 24 лютого, керівництво Баштанської райдержадміністрації та міської ради провели зустріч з підприємцями, сільгоспвиробниками територіальної громади з проханням надати посильну допомогу щодо забезпечення необхідним військових підрозділів ТрО.
Щиро вдячні за неоціненну допомогу для військових Баштанської ТрО, котра надійшла і продовжує надходити від: Баштанського сирзаводу, «Зорі Інгулу», підприємців, фермерів, депутатів міської та районної рад – Олександра Воротинцева, Володимира Онищука, Ігоря Хортюка, Вадима Лехмана, родини Ященків, Валентина Головченка, Віталія Когута, Ангеліни Смоли, Віталія Заремби, Мустафи Анварова, родини Сердеги, Миколи Скорого. Колектив Баштанської гімназії вирішив допомогти військовим у приготування їжі і т.д.
Ми вдячні кожному з вас за підтримку та активну громадську позицію. Ваші вчинки – це прояв справжнього патріотизму та щирої любові до нашої країни!
Бажаємо вам та вашим близьким міцного здоров’я та добробуту!
Україна переможе!
Тел. для довідок з питання надання допомоги військовим ТрО: (096) 580-72-31 (Баштанська РДА), (098) 206-70-23 (Баштанська міська рада).
Всі новини →