22/03/2022
Продовжується активна робота щодо забезпечення жителів району допомогою. Сьогодні одним з найважливіших питань постало забезпечення громадян продуктами харчування.
Так, 22 березня до Привільненської сільської територіальної громади направлено борошно, тушонка, 5 видів круп. Надалі допомога буде розподілена на старостинські округи громади.
Просимо місцевих мешканців звертатися до Привільненської сільської ради та до старостинських округів в яких ви проживаєте.
Висловлюємо слова подяки за постійне сприяння та допомогу в такі нелегкі часи народному депутату України Ігорю Негулевському.
А також вдячні всім небайдужим за їхню активну громадську позицію.