23/03/2022
Триває 28 день війни, ще один день спротиву України російській агресії та ще один день, який наближає нас до перемоги. Ми маємо на сьогодні як ніколи бути згуртованими та допомогати один одному чим можемо.
Сьогодні, 23 березня, передано борошно, тушонку та різні види круп до Добринського, Явкінського, Христофорвського, Піскінського, Новосергіївського, Новоіванівського та Плющівського старостинських округів Баштанської міської територіальної громади.
Просимо місцевих мешканців звертатися до старост старостинських округів в яких ви проживаєте для отримання продуктів харчування.
Окрім цього, продукти надано до Лоцкінського та Виноградівського психоневрологічних інтернатів.
Ми вдячні всім небайдужим на різних рівнях громадянам за чуйність та взаємодопомогу.
Разом ми все зможемо!
Все буде Україна!