25/03/2022
Баштанська районна військова адміністрація інформує, що відповідно до розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 23.03.2022 № 117-р «Про внесення змін до розпорядження начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 28.02.2022 № 72-р» щодо заборони на території Миколаївської області торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, на весь період воєнного стану в Україні, з метою підтримки підприємництва дозволяється торгівля алкогольними напоями у суботу та неділю.
Нагадуємо, що комендантська година не скасовується і відповідальність за перебування в алкогольному сп’янінні у громадських місцях у період воєнного стану ніхто не відміняв.