25/03/2022
Продовжуємо направляти гуманітарну допомогу жителям району. Баштанською районною військовою адміністрацією доставлено гуманітарну допомогу до сіл Новогеоргіївка, Плющівка, Червона Зірка, Костянтинівка, Піски, Христофорівка, Шевченкове, Зелений Яр Баштанської міської територіальної громади та сіл Висунськ, Любомирівка, Пришиб Березнегуватської селищної територіальної громади.
Висловлюємо окрему подякую за сприяння та допомогу народному депутату України Ігорю Негулевському.
На цьому не зупиняємося!
Все буде Україна!