07/04/2022
Вітаємо Вас з святковим днем, одним з найбільших християнських свят – Благовіщенням Пресвятої Богородиці. Благовіщення - одне з найбільших християнських свят. Його пов’язують з доброю вісткою, яку отримала Богородиця і все людство. Це звістка про те, що прийде Добро і Світло. Це звістка, яка дає позитивне очікування і надію. Добра звістка допомагає пережити труднощі.
Нехай у Ваших оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце пламеніє любов'ю, а помисли будуть щирими та добрими! Щиро бажаємо любові у душі, віри у серці, злагоди у суспільстві, світлих помислів та намірів. А саме найголовніше – МИРУ!
З повагою,
Голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК
депутатський корпус та виконавчий
апарат районної ради