Соціально-виховна робота
28/04/2022
На початку квітня 2022 року в приміщенні провідним інспектором Баштанського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області Наталією Чернецькою проводилася соціально-виховна робота з суб'єктами пробації. В ході роботи суб'єкти пробоції були ознайомлені з рекомендаціями щодо дій за сигналом оповіщення. В кінці зустрічей також було роз'яснено поняття колоборація.
Метою роботи є ознайомлення суб'єктів пробації з рекомендаціями дій в умовах воєнного стану.
Всі новини →