03/05/2022
Баштанська районна військова адміністрація висловлює вдячність БФ "Твоя любов" та отцю Назарію за надання благодійної допомоги мешканцям Баштанського району.
29 квітня представники благодійної організації спільно з працівниками управління соціального захисту населення Баштанської РВА здійснили візити до соціально-вразливих категорій громадян, передали нужденним продовольчі набори.
Наголошуємо, що Ваша підтримка людей у важкий час є неоціненною та необхідною для тих, хто її так потребує.